גרפיקה ממוחשבת – מה חשוב לדעת?

עידן המידע והתקשורת, עידן המחשוב והתכנות על היבטיו השונים מביא אלינו חידושים טכנולוגיים בקצב מסחרר שקשה לעקוב אחריו, ולא תמיד ברור אילו שינויים בשוק העבודה יביא עמו המחר. אלו בינינו השואפים להתקדם ולהשתלב בחברות התקשורת והדפוס, הפרסום והאינטרנט הגדולות ביותר בעולם, ישמחו לגלות כי מקצועות המחשוב השונים מהווים את התחום היציב ביותר מבחינת ביקוש לכוח אדם איכותי ובעל מוטיבציה ולמוחות צעירים ויצירתיים.

באיזו מסגרת מועבר הקורס?

קורס גרפיקה ממוחשבת מועבר במסגרת של לימודי בוקר או ערב. יתרון זה מאפשר ללומדים לשלב חיי עבודה וחברה, משפחה ומחויבויות אחרות – מבלי שאלו יבואו על חשבון הלימודים ועל רמת ההישגים של התלמיד במהלך הקורס. הקורס נמשך כשנתיים ומעניק כלים מעשיים לעיסוק בתחום, כאשר במהלכו ניתנים ללומדים תרגילים ייחודיים לרכישת מיומנות לשנים הבאות ולעיסוק בתחום לאחר הקורס. המעוניינים יכולים לפרוש את הקורס על פני משך זמן ארוך או קצר יותר, בהתאם לנסיבות.

מהם הנושאים המרכזיים של הקורס?

הקורסים של גרפיקה ממוחשבת ולימודי עיצוב גרפי מתחלקים לשלושה ערוצים עיקריים: קורס עיצוב גרפי המתמקד בענף הפרסום, קורס עיצוב גרפי לאינטרנט ולאינטראקטיב וכן התמחות בניהול אמנותי. במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים כלים מעשיים לעיסוק בתחום לאחר תום הלימודים ועם השתלבותם בשוק העבודה בתפקידים השונים. מעבר לכלים המעשיים המוענקים במהלך הקורס, ניתנים הסברים תיאורטיים וכלים שימושיים להבנת קונספטים ומושגי יסוד בתחום גרפיקה ממוחשבת על היבטיה השונים. במהלך הלימודים מתמחים הלומדים בעיצוב גרפי לפרסום וכן בעיצוב אתרי אינטרנט ומוצרים אינטראקטיביים.

מה לומדים?

בתחילת הקורס מתוודעים התלמידים אל מושגי יסוד בתחום כגון קומפוזיציה וצבע, חלל וצורה, טכניקות איור, קו, יסודות הצילום, יסודות העיצוב האינטראקטיבי, יסודות עולם האנימציה, יסודות הטיפוגרפיה ועוד. במהלך הקורס נלמדת העברת מסרים ואופן גירוי הצופים כמו גם השפעה עליהם, תהליכי פרסום ושיווק ועוד. התלמידים רוכשים יכולת שליטה בתוכנות הגרפיות השונות וביניהן התוכנות הפופולאריות ביותר בתחום.

אילו תוכנות נלמדות בקורס?

בין התוכנות הנלמדות בקורס תמצאו את סדנתInDesign, קורסAction Script (קורספלאש), קורסPhotoshop (קורספוטושופ), קורסIllustrator, קורסFlash (קורספלאש), קורסDreamweaver + HTMLועוד. הסטודנטים לומדים במהלך הקורס כלים ייחודיים לגיבוש רעיון יצירתי וכן את תהליך גיבוש מרכיבי הזהות התאגידית, הכוללים ביטויים גרפיים ממוקדים לסמל או לכרזה, לאתר אינטרנט ולעלונים, קמפיינים פרסומיים ועוד.

הדרך להצלחה מתחילה כאן

אם אתם חושבים שיצירתיות זורמת לכם בדם, חשוב שתבחנו את התפקידים השונים המוצעים בשוק ותתחילו לחלום את העתיד המקצועי שלכם, תוך רכישת הכלים המעשיים המתאימים לחלום שתגשימו, בתפקיד הנחשק ביותר. תוכלו לקרוא לא מעט מידע על הקורסים השונים וליהנות מעולם שלם של ידע מקצועי באמצעות התנסות בסדנאות הלימוד של גרפיקה ממוחשבת.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן